GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Ytterfoder 7721122
nr 772 1122
Ytterfoder
1920-tal, höjd: 22
Kondition: krackeleringar
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 augusti 2012
kl 18:20:50
17/8 18:18:07
150 kr
20/8 15:24:41